Здавалося б, купити люстру в Києві — не складе труднощів. Але той широкий асортимент, який зустрічається нам, накладає свій відбиток на вибір. Під враженням від краси і різноманітності, ми можемо купити люстру, яка не зовсім підходить нашій кімнаті.
Часто при виборі покупці забувають про загальну обстановку кімнати, інтер’єри будинку. Люстри та інші освітлювальні прилади не повинні бути в різних потоках з основною концепцією, а доповнювати її. Погодьтеся, в мінімалізмі класична люстра буде не дуже гарно виглядати.
Також часто погано враховується колір і розмір люстри. Що стосується кольору, то він повинен, як би доповнювати загальну палітру. При переважанні світлих відтінків в кімнаті, дуже яскраві плафони можуть виглядати занадто кричущо. Що стосується розміру, то тут варто дивитися на параметри кімнати. Не варто для маленьких кімнат купувати величезні світильники.
Досить часто при виборі буває не врахована висота стель. Вам не доводилося чіпляти люстри головою? Таке буває, якщо в кімнатах з низькими стелями використовують підвісні моделі, яким більше б підійшли високі стелі. Якщо висота стелі нижче 2,7 метра, то буде корисним подумати над тим, щоб купити припотолочная люстру.

Джерело: lustroff.kiev.ua

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *