При виборі книги для дітей дуже важливим є правильний вибір автора такого твору.

Слід зазначити, що дитячі книжки, які є збірником народних казок, переважно не потребують вибору за окремими параметрами, так як їх зміст відповідає вимогам до такої літератури.

Не варто обирати дитячі книги за критерієм рівню популярності конкретного автора на даний час. Причин у підвищенні суспільного рейтингу може бути досить багато, а зміст творів не обов’язково відповідатиме вимогам щодо такої літератури.

Тим більше, зараз досить високу популярність мають так звані «сучасні» твори, які відрізняються від класики дитячої літератури неординарною подачею інформації, а в більшості випадків – фактичною відсутністю логіки у сюжеті книги. Слід зазначити, що неординарне викладення інформації не обов’язково буде більш зручною для дитини, адже в першу чергу така література орієнтована саме на маленького читача, а не на задоволення бажання батьків слідкувати за модними тенденціями.

Також потрібно уникати творів з явними проявами насильства. Така дитяча література в ранньому віці може стати причиною досить суттєвих проблем з формуванням особистості в майбутньому, адже до певного віку інформація, яку дитина отримує з зовнішніх джерел, сприймається нею як беззаперечно вірна модель поведінки.  

Джерело: osnovypublishing.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *