З огляду на щільну структуру матеріалу виробів з натуральної шкіри потрапляння на них неагресивних речовин не викликає складних забруднень.
Так як будь-яка речовина, що не володіє властивостями розчинника, в структуру матеріалу не проникає, його видалення не викличе жодних ускладнень.
Виведення складних плям від речовин, вбирає в шкіру, зажадає певної обережності. Так як використання надмірно агресивних засобів призведе до незворотної псування виробу, при виведенні стійких плям потрібно вивчити особливості впливу на матеріал вироби застосовуваного засоби.
Варто знати, що в багатьох випадках самостійне видалення стійких забруднень викликає порушення забарвлення речі в місці нанесення засобу, що потребують проведення дорогої процедури повторної прокраски речі.
З огляду на наведені факти, за відсутності досвіду в проведенні подібних робіт з метою запобігання псування речі найкраще замовити хімчистку шкіри в спеціалізованій організації. У такому випадку для видалення плями буде використаний реагент, що володіє мінімальною ймовірністю нанесення шкоди виробу, а після видалення плями буде проведена обробка вироби для відновлення еластичності шкіри.

Джерело: http://albertiangelo.com.ua/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *