Що таке методика навчання танців pro-am, і як вона допоможе Вам освоїти бальні танці? Ви ніколи не стикалися з таким поняттям як Проам і Вам цікаво, в чому полягає суть методики?
Давайте поговоримо про pro-am бальних танцях докладніше, і можливо незабаром Ви наважитеся спробувати свої сили.
Pro-am танці — це особливі бальні танці, коли в парі танцює професіонал (Pro) і новачок (Am). Такий підхід дуже ефективний і дає можливість новачкові швидше навчитися танцювальним азам і перейти на більш високий рівень навчання. Проте, вибираючи pro am танці пам’ятайте про те, що успіх залежить не тільки від професіоналізму Вашого партнера, але і від Ваших з ним взаємин, тому, якщо так вийшло, що Ви не знайшли спільну мову, Вам краще підібрати для себе іншого вчителя .
Ті люди, які вже давно мріють освоїти спортивні бальні танці, можуть спробувати методику pro am dance, яка вже неодноразово підтверджувала свою ефективність. Існують навіть відповідні турніри по pro-am танців, де відрізнити любителя і професіонала практично неможливо, оскільки новачок дуже добре освоїв техніку танцю. Це завжди захоплююче видовище, а найголовніше — що спробувати свої сили може кожен бажаючий.

Джерело: http://www.bigdance.com.ua/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *